Bartłomiej Wnuk

Dyrektor Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia (CSIOZ)

Absolwent Wojskowej Akademii Technicznej na kierunku zautomatyzowane systemy dowodzenia oraz studiów podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej na kierunku Efektywne Zarządzanie IT w Przedsiębiorstwie.

Karierę zawodowa związaną z zarządzaniem organizacją oraz złożonymi przedsięwzięciami z obszaru IT rozpoczął w 2001 r. Przez wiele lat był odpowiedzialny za budowanie i wdrażanie strategii przechodzenia organizacji na wyższe poziomy dojrzałości procesowej w tym obszarze. Swoją szeroką wiedzę i bogate doświadczenie zawodowe zdobył pełniąc kierownicze funkcje w dużych podmiotach polskich i międzynarodowych min. z sektora bankowości, telekomunikacji czy energetyki.

W latach 2004 – 2018 pełnił między innymi funkcję dyrektora IT grupy kapitałowej CTL w firmie CTL Logistics Sp. z o.o. oraz doradcy zarządu Integer.pl Capital Group. Odpowiadał za wdrożenie złożonych programów restrukturyzacji i projektów informatycznych w podmiotach takich jak:  Bank Handlowy w Warszawie S.A., Telekomunikacja Polska S.A. czy PKP Energetyka S.A.

W swoim podejściu skoncentrowany na dostarczaniu wartości dla biznesu, a także w nawiązywaniu i utrzymywaniu pozytywnych relacji pomiędzy organizacją, a jej światem biznesu.